Dom

Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd

Profil firmy

Shangdian Hotel Furniture Co Ltd jest renomowanym producentem mebli znajduje się w mieście Foshan w prowincji Guangdong. Jesteśmy producentem mebli hotelowych z 50000 metrów kwadratowych warsztatu, 350 profesjonalnych pracowników i e e mają pierwszej klasy umiejętności w zakresie projektowania, produkcji i marketingu sypialni hotelowych mebli i jego zakresach takich jak drzwi, kanapy, krzesła, meble hol, restauracja Mebli, mebli biurowych, mebli ogrodowych itp. Od wielu lat jest to 10 najlepszych dostawców z branży meblarskiej w Chinach.

Firma Shangdian ma 17 lat mebli hotelowych, doświadczenie w zakresie usług związanych z meblami rozrywkowymi, przez lata firma konsekwentnie realizowała "jakość pierwszego, pierwszego klienta", aby dążyć do wdrożenia międzynarodowego systemu zarządzania jakością ISO 9001: 2000 i 14001: 1996 Aby skarbić model zarządzania Shangdian i branży, aby stać się pionierem w dziedzinie mebli hotelowych.

Niezależnie od wszystkich aspektów projektowania, selekcji, cięcia, obróbki skrawaniem, malowania, pakowania produktów itd., Muszą przejść ścisła kontrola jakości i staranne badania w celu zapewnienia pełnej zgodności z certyfikatami jakości ISO i wymogami rynkowymi, doskonała jakość, powtarzalna siatka, doskonała usługa.

Obecnie skarb Shangdian mebli przez większość zaufania klientów i przysługę, eksportowane do Europy, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej i innych krajach, poprzez nieustające wysiłki, firma zyskuje dobrą reputację.

Jakość to nasza kultura, jesteśmy pewni, że możemy ustalić długoterminowe i przyjazne relacje biznesowe z cenioną firmą ze względu na zaufanie i doskonałą obsługę.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
1994, fabryka Shangdian założona w mieście Longjiang, dzielnica Shunde, która jest pierwszym miastem meblarskim w Chinach.

1996, jako członek "Shunde Furniture Association".

2004, jako członek "Guangzhou Furniture Industry Association" i przyznawany "Quality Credit AAA grade Enterprise".

2005, Shangdian Furniture Group została założona.

2008, Shangdian Furniture Group Gaoming bazy produkcyjnej zaczął działać z 350 pracowników i zajmuje 50.000 metrów kwadratowych jako bazy produkcyjnej. I przeszedł przez ISO9001 i ISO14001Environment certyfikacji.

2012, Shangdian Centrum Sprzedaży powstała w Lecong, który jest największym chińskim centrum rynku mebli.Z 3000 suquare metrów salonu.

2013, Shangdian Furniture Group utworzyła 60 oddziałów i biura w domu oraz 20 agentów za granicą.

2014, uznana przez chińską komisję Brand Recommend, wygrała wyłączną nagrodę w Chinach znaną markę mebli hotelowych.

2015, przyznawany "China's Top Ten Brands Hotel Furniture Industry".

Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

marki : Shangdian

Ilość pracowników : 301~500

Coroczne wyprzedaże : 10,000,000-13,000,000

Rok założenia : 2005

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Luxury Meble sypialniane na sprzedaż dobra jakość Luxury Meble sypialniane na sprzedaż dobra jakość Luxury Meble sypialniane na sprzedaż dobra jakość Luxury Meble sypialniane na sprzedaż