aboutus

Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd

Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny: Ameryka Południowa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
marki: Shangdian
Ilość pracowników: 301~500
Coroczne wyprzedaże: 10,000,000-13,000,000
Rok założenia: 2005
pc Export: 80% - 90%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Shangdian Hotel Furniture Co., Ltd jest renomowanym producentem mebli z siedzibą w mieście Foshan w prowincji Guangdong. Jesteśmy producentem mebli hotelowych z warsztatem o powierzchni 50 000 metrów kwadratowych, 350 profesjonalnymi pracownikami i mamy pierwszorzędne umiejętności w zakresie projektowania, produkcji i marketingu mebli do sypialni hotelowych i ich zakresów bocznych, takich jak drzwi, sofy, krzesła, meble do holu, restauracja meble, meble biurowe, meble ogrodowe itp. Od 10 lat znajduje się wśród 10 najlepszych dostawców złota w chińskim przemyśle meblowym dla hoteli.

Firma z Shangdian ma 17 lat doświadczenia w branży mebli hotelowych i mebli rozrywkowych. Przez lata firma realizowała cel „najpierw jakość, najpierw klient”, dążąc do realizacji międzynarodowego systemu zarządzania jakością ISO 9001: 2000 i 14001: 1996 cenić model zarządzania Shangdian i przemysł, aby stać się pionierem w branży mebli hotelowych.

Bez względu na wszystkie aspekty projektowania, wyboru, cięcia, obróbki, malowania, pakowania produktu itp. Muszą przejść surową kontrolę jakości i staranne badania w celu zapewnienia pełnej zgodności z certyfikatem jakości ISO i wymaganiami rynku, doskonałej jakości, siatki rezonansowej, idealnej usługa.

Obecnie cenione przez większość klientów meble Shangdian cieszą się zaufaniem i przychylnością, eksportowane do Europy, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej i innych krajów, dzięki ciągłym staraniom firma zdobyła dobrą reputację.

Jakość jest naszą kulturą, jesteśmy pewni, że możemy ustanowić długoterminowe i przyjazne relacje biznesowe z cenioną firmą ze względu na zaufanie i naszą doskonałą obsługę.

-02-
Historia

1994, fabryka Shangdian założona w mieście Longjiang, dzielnica Shunde, która jest pierwszym miastem meblarskim w Chinach.

1996, jako członek "Shunde Furniture Association".

2004, jako członek "Guangzhou Furniture Industry Association" i przyznawany "Quality Credit AAA grade Enterprise".

2005, Shangdian Furniture Group została założona.

2008, Shangdian Furniture Group Gaoming bazy produkcyjnej zaczął działać z 350 pracowników i zajmuje 50.000 metrów kwadratowych jako bazy produkcyjnej. I przeszedł przez ISO9001 i ISO14001Environment certyfikacji.

2012, Shangdian Centrum Sprzedaży powstała w Lecong, który jest największym chińskim centrum rynku mebli.Z 3000 suquare metrów salonu.

2013, Shangdian Furniture Group utworzyła 60 oddziałów i biura w domu oraz 20 agentów za granicą.

2014, uznana przez chińską komisję Brand Recommend, wygrała wyłączną nagrodę w Chinach znaną markę mebli hotelowych.

2015, przyznawany "China's Top Ten Brands Hotel Furniture Industry".

-03-
Usługa

Czas otwarcia

9:00 - 18:00 (od poniedziałku do soboty)

Nasza usługa Advantage

1. Mamy solidne zespoły ds. Sprzedaży na pytania i 24 godziny online.

2. Szybka reakcja w telefonie / co to jest aplikacja / rozmawiamy / Skype / Viber, przesyłaj nam projekty lub pytania, udzielamy porad i odpowiedzi w ciągu 24 godzin.

3. Posiadamy zespół projektantów, który może pomóc klientom w opracowaniu specjalnego projektu mebli. Zapewniamy bezpłatny rysunek sklepu do celów referencyjnych.

4. Produkty 100% kontroli jakości przed wysyłką

5. Mamy bogatą wiedzę i uwagę w produkcji masowej, a także opracowanie wysokiej jakości produktów do mebli hotelowych.

6. Akceptujemy Customized mebli specjalnie dla projektów hotelu: OEM, ODM, rozmiar, kolor, kształt, wzór wydruku i rzeźbione wzoru, szuflady i tak dalej.

7. Produkty z międzynarodowym certyfikatem: ISO9001, ISO4001, SGS, FSC, itd.

Serwis pogwarancyjny

* Jesteśmy bogatym doświadczeniem w kwestiach logistycznych, takich jak załadunek i organizacja przewozu, oferujemy Państwu najbardziej ekonomiczną i wydajną usługę żeglugową.

* Gwarancja fabryczna dla osób trzecich, wysoka jakość i precyzja wykonania.

-04-
Nasz zespół

Shangdian Hotel ma silny zespół.

Nasi menedżerowie pracują ponad 10 lat na rynku mebli hotelowych, którzy mogą doradzać klientom. Mamy też ponad 350 profesjonalnych pracowników, które mogą być wysyłane do różnych krajów w celu ustalenia mebli. Posiadamy własny projektant, więc może dostarczyć Ci różne rozwiązania projektowe. Jeśli korzystasz z nowego hotelu / restauracji lub dokonujesz renowacji mebli, jesteśmy lepszym wyborem. Nawet nie wahaj się z nami skontaktować!

Szczegóły kontaktu