aboutus

Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd

Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny: Ameryka Południowa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
marki: Shangdian
Ilość pracowników: 301~500
Coroczne wyprzedaże: 10,000,000-13,000,000
Rok założenia: 2005
pc Export: 80% - 90%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Shangdian Hotel Furniture Co Ltd jest renomowanym producentem mebli znajduje się w mieście Foshan w prowincji Guangdong. Jesteśmy producentem mebli hotelowych z 50000 metrów kwadratowych warsztatu, 350 profesjonalnych pracowników i e e mają pierwszej klasy umiejętności w zakresie projektowania, produkcji i marketingu sypialni hotelowych mebli i jego zakresach takich jak drzwi, kanapy, krzesła, meble hol, restauracja Mebli, mebli biurowych, mebli ogrodowych itp. Od wielu lat jest to 10 najlepszych dostawców z branży meblarskiej w Chinach.

Firma Shangdian ma 17 lat mebli hotelowych, doświadczenie w zakresie usług związanych z meblami rozrywkowymi, przez lata firma konsekwentnie realizowała "jakość pierwszego, pierwszego klienta", aby dążyć do wdrożenia międzynarodowego systemu zarządzania jakością ISO 9001: 2000 i 14001: 1996 Aby skarbić model zarządzania Shangdian i branży, aby stać się pionierem w dziedzinie mebli hotelowych.

Niezależnie od wszystkich aspektów projektowania, selekcji, cięcia, obróbki skrawaniem, malowania, pakowania produktów itd., Muszą przejść ścisła kontrola jakości i staranne badania w celu zapewnienia pełnej zgodności z certyfikatami jakości ISO i wymogami rynkowymi, doskonała jakość, powtarzalna siatka, doskonała usługa.

Obecnie skarb Shangdian mebli przez większość zaufania klientów i przysługę, eksportowane do Europy, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej i innych krajach, poprzez nieustające wysiłki, firma zyskuje dobrą reputację.

Jakość to nasza kultura, jesteśmy pewni, że możemy ustalić długoterminowe i przyjazne relacje biznesowe z cenioną firmą ze względu na zaufanie i doskonałą obsługę.

-02-
Historia

1994, fabryka Shangdian założona w mieście Longjiang, dzielnica Shunde, która jest pierwszym miastem meblarskim w Chinach.

1996, jako członek "Shunde Furniture Association".

2004, jako członek "Guangzhou Furniture Industry Association" i przyznawany "Quality Credit AAA grade Enterprise".

2005, Shangdian Furniture Group została założona.

2008, Shangdian Furniture Group Gaoming bazy produkcyjnej zaczął działać z 350 pracowników i zajmuje 50.000 metrów kwadratowych jako bazy produkcyjnej. I przeszedł przez ISO9001 i ISO14001Environment certyfikacji.

2012, Shangdian Centrum Sprzedaży powstała w Lecong, który jest największym chińskim centrum rynku mebli.Z 3000 suquare metrów salonu.

2013, Shangdian Furniture Group utworzyła 60 oddziałów i biura w domu oraz 20 agentów za granicą.

2014, uznana przez chińską komisję Brand Recommend, wygrała wyłączną nagrodę w Chinach znaną markę mebli hotelowych.

2015, przyznawany "China's Top Ten Brands Hotel Furniture Industry".

-03-
Usługa

Czas otwarcia

9:00 - 18:00 (od poniedziałku do soboty)

Nasza usługa Advantage

1. Mamy solidne zespoły ds. Sprzedaży na pytania i 24 godziny online.

2. Szybka reakcja w telefonie / co to jest aplikacja / rozmawiamy / Skype / Viber, przesyłaj nam projekty lub pytania, udzielamy porad i odpowiedzi w ciągu 24 godzin.

3. Posiadamy zespół projektantów, który może pomóc klientom w opracowaniu specjalnego projektu mebli. Zapewniamy bezpłatny rysunek sklepu do celów referencyjnych.

4. Produkty 100% kontroli jakości przed wysyłką

5. Mamy bogatą wiedzę i uwagę w produkcji masowej, a także opracowanie wysokiej jakości produktów do mebli hotelowych.

6. Akceptujemy Customized mebli specjalnie dla projektów hotelu: OEM, ODM, rozmiar, kolor, kształt, wzór wydruku i rzeźbione wzoru, szuflady i tak dalej.

7. Produkty z międzynarodowym certyfikatem: ISO9001, ISO4001, SGS, FSC, itd.

Serwis pogwarancyjny

* Jesteśmy bogatym doświadczeniem w kwestiach logistycznych, takich jak załadunek i organizacja przewozu, oferujemy Państwu najbardziej ekonomiczną i wydajną usługę żeglugową.

* Gwarancja fabryczna dla osób trzecich, wysoka jakość i precyzja wykonania.

-04-
Nasz zespół

Shangdian Hotel ma silny zespół.

Nasi menedżerowie pracują ponad 10 lat na rynku mebli hotelowych, którzy mogą doradzać klientom. Mamy też ponad 350 profesjonalnych pracowników, które mogą być wysyłane do różnych krajów w celu ustalenia mebli. Posiadamy własny projektant, więc może dostarczyć Ci różne rozwiązania projektowe. Jeśli korzystasz z nowego hotelu / restauracji lub dokonujesz renowacji mebli, jesteśmy lepszym wyborem. Nawet nie wahaj się z nami skontaktować!

Szczegóły kontaktu